Písací stôl HWC-J79 Orech
242.60 €
Do obchodu
Tento písací stôl má korpus vyrobený z vysoko kvalitného topoľového dreva a robustný kovový rám. Doska stola má odolný melamínový povlak. Rohy a hrany majú... Celý popis
Popis
Tento písací stôl má korpus vyrobený z vysoko kvalitného topoľového dreva a robustný kovový rám. Doska stola má odolný melamínový povlak. Rohy a hrany majú odolnú PVC ochrannú hranu, ktorá chráni pred poškodením a dodáva mu atraktívny vzhľad.
Písací stôl má 2 priestranné zásuvky, ktoré je možné otvárať zospodu a praktickú úložnú plochu, ktorá ponúka dostatok miesta pre všetky vaše kancelárske potreby. Na doske stola je tiež výrez pre kábel, aby sa predišlo zamotaniu káblov a aby bol váš pracovný priestor uprataný.
Farba:
orech / čierna
dub / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.Materiál:kov / DTD deska / melamin
Rozmery:
šírka: 120 cm
hĺbka: 50 cm
výška: 99 cm
rozmer zásuviek: 58 x 37 x 9 cm
Hmotnosť:
34 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| DEKOR | Dub |
| DEKOR | Orech |
| ŠTÝL | Škandinávsky |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| HMOTNOSŤ | 34 kg |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | DTD doska |
| MATERIÁL | Melamin |
| VÝŠKA | 99 cm |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| TYP STOLA | PC stôl |
| TYP STOLA | Písací |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| MATERIÁL DOSKY | Melamin |
| HĹBKA | 50 cm |
| POČET ŠUPLÍKOV | 2 |
| BAREVNÁ VARIANTA | Orech |
| Hmotnosť | 33800.000g |