Písací stôl GAIA Dekorhome
262.50 €
Do obchodu
Písací stôl má dosku ručne vyrobenú z masívneho sheeshamového dreva s hrúbkou 5 cm. Sheesham, ktorému sa niekedy tiež hovorí rosewood alebo palisander, je... Celý popis
Popis
Písací stôl má dosku ručne vyrobenú z masívneho sheeshamového dreva s hrúbkou 5 cm. Sheesham, ktorému sa niekedy tiež hovorí rosewood alebo palisander, je tropické tvrdé drevo, preslávené svojou bohatou kresbou. Jeho celkový industriálny vzhľad završujú pevné oceľové nohy s čiernym práškovým nástrekom.
Dôležitá poznámka: Keďže sa jedná o ručnú prácu a prírodný produkt, môžu sa vyskytnúť farebné a rozmerové odchýlky. Kresba dreva sa môže líšiť kus od kusu, takže každý kus nábytku je úplne jedinečný. Výber kusu na dodanie je náhodný.
Farba:hnedá / sivá / čierna
Materiál:masívne sheeshamové drevo / kov
Rozmery:šírka: 118 cmhĺbka: 60 cmvýška: 76 cm
hrúbka dosky: 5 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Škandinávsky |
| ŠTÝL | Minimalistický |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| HRÚBKA DOSKY | 5 cm |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| TYP STOLA | Písací |
| TYP STOLA | Konzolový |
| TYP STOLA | Počítačový |
| TYP STOLA | Pracovný |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| ŠÍRKA | 118 cm |
| DEKOR | Sheesham smoke |
| Hmotnosť | 22600.000g |