Písací stôl FINEUS Dekorhome
350.60 €
Do obchodu
Štýlový, elegantný industriálny pracovný stôl. Je vyrobený z masívneho akáciového dreva a MDF s drevenou dyhou, ďalej v kombinácii s kovom, čo tvorí dokonalý... Celý popis
Popis
Štýlový, elegantný industriálny pracovný stôl. Je vyrobený z masívneho akáciového dreva a MDF s drevenou dyhou, ďalej v kombinácii s kovom, čo tvorí dokonalý komplet. Pracovný stôl je ideálnou voľbou do industriálne zariadených pracovní alebo kancelárií. K dispozícii má štyri zásuvky.
Farba:hnedá / čierna
Materiál:masívne akáciové drevo / MDF / kov
Rozmery:šírka: 135 cmhĺbka: 70 cmvýška: 75 cm
vzdialenosť medzi zásuvkami: 64 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Škandinávsky |
| ŠTÝL | Industriálny |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| DEKOR | Akácia |
| VÝŠKA | 75 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| TYP STOLA | Písací |
| TYP STOLA | Počítačový |
| TYP STOLA | Pracovný |
| ŠÍRKA | 135 cm |
| POČET ŠUPLÍKOV | 4 |
| HĹBKA | 70 cm |
| Hmotnosť | 48500.000g |