Písací stôl FILEMON Dekorhome Sivá
146.60 €
Do obchodu
Písací stôl je vytvorený v škandinávskom štýle s retro nádychom. Stolík disponuje praktickou priehradkou, ktorá je pod doskou stola. Povrch písacieho stola je... Celý popis
Popis
Písací stôl je vytvorený v škandinávskom štýle s retro nádychom. Stolík disponuje praktickou priehradkou, ktorá je pod doskou stola.
Povrch písacieho stola je tvorený z mangovníkového dreva.
Dôležitá poznámka: Keďže sa jedná o ručnú prácu a prírodný produkt, môžu sa vyskytnúť farebné a rozmerové odchýlky. Kresba dreva sa môže líšiť kus od kusu, takže každý kus nábytku je úplne jedinečný. Výber kusu na dodanie je náhodný.
Farba:prírodná hnedá / čiernasivá / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:masívne mangovníkové drevo / kov
Rozmery:šírka: 100 cmhĺbka: 50 cmvýška: 77 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Sivá |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Škandinávsky |
| ŠTÝL | Retro |
| ŠTÝL | Vintage |
| ŠTÝL | Vidiecky |
| ŠTÝL | Industriálny |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Art Deco |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| VÝŠKA | 77 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| TYP STOLA | PC stôl |
| TYP STOLA | Písací |
| TYP STOLA | Počítačový |
| TYP STOLA | Pracovný |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| ŠÍRKA | 100 cm |
| HĹBKA | 50 cm |
| DEKOR | Mangovníkové drevo |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 22900.000g |