Písací stôl CONTI Halmar Antracit / dub wotan
81.70 €
Do obchodu
Elegantný písací stôl CONTI je vyrobený z dyhované dosky v dvoch farebných variantoch: biela / dub zlatý a antracit / dub wotan. Stôl ponúka dostatok úložného... Celý popis
Popis
Elegantný písací stôl CONTI je vyrobený z dyhované dosky v dvoch farebných variantoch: biela / dub zlatý a antracit / dub wotan.
Stôl ponúka dostatok úložného priestoru v podobe troch otvorených políc a jedného šuplíku.
Farba:dub zlatý / bielaantracit / dub wotan
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:laminovaná DTD
Rozmery:šírka: 122 cmhĺbka: 57 cmvýška: 90 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| VÝŠKA | 90 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| TYP STOLA | PC stôl |
| TYP STOLA | Písací |
| TYP STOLA | Počítačový |
| TYP STOLA | Pracovný |
| MATERIÁL | DTD doska |
| DEKOR | Dub wotan |
| DEKOR | Dub zlatý |
| DEKOR | Antracit |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| HĹBKA | 57 cm |
| POČET ŠUPLÍKOV | 1 |
| POČET POLÍC | 3 |
| ŠÍRKA | 122 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Antracit / dub wotan |
| Hmotnosť | 25000.000g |