Písací stôl B48 Halmar
172.00 €
Do obchodu
Obojstranný (dvojmiestny) písací stôl B-48 je skvelým doplnkom ako do študentských izieb, tak do kancelárie či domácej pracovne. Pri stolíku môžu naraz... Celý popis
Popis
Obojstranný (dvojmiestny) písací stôl B-48 je skvelým doplnkom ako do študentských izieb, tak do kancelárie či domácej pracovne. Pri stolíku môžu naraz pracovať aj dve osoby oproti sebe.
Stolová doska vybavená dvoma otvorenými zásuvkami z každej strany poskytuje veľký úžitkový priestor ideálny na organizáciu dokumentov, písacích potrieb alebo napríklad kozmetiky.
Moderná farebná kombinácia dodáva stolu jedinečný vzhľad. Vďaka originálnemu dizajnu s hornou nadstavbou je možné vystaviť či zavesiť štýlové doplnky alebo lampičky.
Písací stôl B-48 je možné použiť ako dizajnový toaletný stolík.
Farba:dub sonoma / biela
Materiál:laminovaná DTD / práškovo lakovaná oceľ
Rozmery:šírka: 139 cmhĺbka: 60 cmvýška: 140 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| DEKOR | Dub sonoma |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Praktický |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | DTD doska |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| TYP STOLA | PC stôl |
| TYP STOLA | Toaletný |
| TYP STOLA | Písací |
| TYP STOLA | Počítačový |
| TYP STOLA | Pracovný |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| HĹBKA | 60 cm |
| ŠÍRKA | 139 cm |
| POČET ŠUPLÍKOV | 2 |
| POČET POLÍC | 4 |
| VÝŠKA | 140 cm |
| Hmotnosť | 30000.000g |