Písací stôl B44 Halmar
107.50 €
Do obchodu
Moderný písací stôl B44 je vyrobený z dyhované MDF dosky vo farebnom prevedení: dub sonoma. Stôl stojí na kovovej konštrukcii práškovo lakované čiernou... Celý popis
Popis
Moderný písací stôl B44 je vyrobený z dyhované MDF dosky vo farebnom prevedení: dub sonoma.
Stôl stojí na kovovej konštrukcii práškovo lakované čiernou farbou. Ponúka dostatok praktického úložného priestoru v podobe štyroch políc.
Farba:dub sonoma / čierna
Materiál:dyhovaná MDF / lakovaná oceľ
Rozmery:šírka: 120 cmhĺbka: 60 cmvýška: 77 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| DEKOR | Dub sonoma |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | MDF doska |
| VÝŠKA | 77 cm |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| TYP STOLA | PC stôl |
| TYP STOLA | Písací |
| TYP STOLA | Počítačový |
| TYP STOLA | Pracovný |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| HĹBKA | 60 cm |
| POČET POLÍC | 4 |
| Hmotnosť | 26000.000g |