Písací stôl B-47 Halmar
86.40 €
Do obchodu
Moderný písací stôl B-47 vhodný do každej domácej pracovne v industriálnom štýle. Stôl vhodný aj ako toaletný stolík. Písací stôl má dosku vyrobenú z... Celý popis
Popis
Moderný písací stôl B-47 vhodný do každej domácej pracovne v industriálnom štýle. Stôl vhodný aj ako toaletný stolík.
Písací stôl má dosku vyrobenú z laminovanej DTD vo farebnom prevedení: orech. Stojí na štyroch oceľových nohách lakovaných čiernou farbou. Disponuje úložným priestorom v podobe dvoch šuplíkov a praktických priehradok
Farba:orech / čierna
Materiál:laminovaná DTD / oceľ
Rozmery:šírka: 128 cmhĺbka: 48 cmvýška: 87 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| DEKOR | Orech |
| ŠTÝL | Industriálny |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | DTD doska |
| VÝŠKA | 87 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| TYP STOLA | PC stôl |
| TYP STOLA | Písací |
| TYP STOLA | Počítačový |
| TYP STOLA | Pracovný |
| HĹBKA | 48 cm |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| ŠÍRKA | 128 cm |
| POČET ŠUPLÍKOV | 2 |
| Hmotnosť | 20000.000g |