Písací stôl B-027 Signal Biela / dub
81.00 €
Do obchodu
Tento písací stôl praktický, štýlový a nikdy nevyjde z módy. Ponúka širokú pracovnú plochu, je všestranný a pohodlne sa používa doma aj v kancelárii. Je... Celý popis
Popis
Tento písací stôl praktický, štýlový a nikdy nevyjde z módy. Ponúka širokú pracovnú plochu, je všestranný a pohodlne sa používa doma aj v kancelárii.
Je vyrobený z laminovanej DTD a kovu s práškovým lakom. Je mimoriadne stabilný, robustný a odolný. Kovový rám zdôrazňuje industriálny štýl stola, ktorý v interiéri zapôsobí svojim unikátnym šarmom. K dispozícii je úložný priestor v podobe jednej police a zásuvky.
Stôl ponúkame v 2 farebných variantoch.
Farba:biela / dubčierna / dub
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:laminovaná DTD / kov s práškovým lakom
Rozmery:šírka: 95 cmhĺbka: 48 cmvýška: 76 cm
Hmotnosť:19 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| DEKOR | Dub |
| ŠTÝL | Industriálny |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| HMOTNOSŤ | 19 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | DTD doska |
| MATERIÁL | Lamino |
| ŠÍRKA | 95 cm |
| TYP STOLA | PC stôl |
| TYP STOLA | Písací |
| TYP STOLA | Počítačový |
| TYP STOLA | Pracovný |
| HĹBKA | 48 cm |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| MATERIÁL DOSKY | Lamino |
| VÝŠKA | 76 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Biela / dub |
| Hmotnosť | 19000.000g |