Písací stôl B-009 Signal
172.50 €
Do obchodu
Moderný písací stôl B-009 ideálny do pracovne, detskej alebo študentskej izby. Stôl ponúka praktický úložný priestor v podobe dvoch šuplíkov a skrinky. Stôl... Celý popis
Popis
Moderný písací stôl B-009 ideálny do pracovne, detskej alebo študentskej izby. Stôl ponúka praktický úložný priestor v podobe dvoch šuplíkov a skrinky.
Stôl je vyrobený z laminovanej DTD vo farebnom prevedení: dub wotan/biela. Vďaka svojmu jednoduchému, ale zároveň elegantnému vzhľadu sa k nemu ľahko kombinuje ďalší nábytok.
Farba:dub wotan / biela
Materiál:laminovaná DTD
Rozmery:šírka: 170 cmhĺbka: 60 cmvýška: 78 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Moderný |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| VÝŠKA | 78 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| TYP STOLA | PC stôl |
| TYP STOLA | Písací |
| TYP STOLA | Počítačový |
| TYP STOLA | Pracovný |
| MATERIÁL | DTD doska |
| DEKOR | Dub wotan |
| ŠÍRKA | 170 cm |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| MATERIÁL NÔH | DTD doska |
| HĹBKA | 60 cm |
| Hmotnosť | 25000.000g |