Písací stôl B-005 Signal Antracit
129.00 €
Do obchodu
Moderný písací stôl B-005 ideálny do pracovne, detskej alebo študentskej izby. Stôl ponúka praktický úložný priestor v podobe troch šuplíkov a jednej... Celý popis
Popis
Moderný písací stôl B-005 ideálny do pracovne, detskej alebo študentskej izby. Stôl ponúka praktický úložný priestor v podobe troch šuplíkov a jednej otvorenej police.
Stôl je vyrobený z laminovanej DTD v dvoch farebných variantoch: dub wotan/antracit a antracit/dub wotan. Vďaka svojmu jednoduchému, ale zároveň elegantnému vzhľadu sa k nemu ľahko kombinuje ďalší nábytok.
Farba:dub wotan / antracitantracit / dub wotan
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:laminovaná DTD
Rozmery:šírka: 120 cmhĺbka: 55 cmvýška: 77 cm
Hmotnosť:23 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Sivá |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Moderný |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| HMOTNOSŤ | 23 kg |
| VÝŠKA | 77 cm |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| TYP STOLA | PC stôl |
| TYP STOLA | Písací |
| TYP STOLA | Počítačový |
| TYP STOLA | Pracovný |
| MATERIÁL | DTD doska |
| DEKOR | Dub wotan |
| DEKOR | Antracit |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| MATERIÁL NÔH | DTD doska |
| HĹBKA | 55 cm |
| POČET ŠUPLÍKOV | 3 |
| POČET POLÍC | 1 |
| BAREVNÁ VARIANTA | Antracit |
| Hmotnosť | 42000.000g |