Písací stôl ATALANTA Dekorhome Hnedá
97.70 €
Do obchodu
Tento štýlový stôl je dokonalou kombináciou trendy designu a praktickej funkčnosti. Je zaujímavým doplnkom, ktorý využijete najmä v obývacej izbe či pracovni.... Celý popis
Popis
Tento štýlový stôl je dokonalou kombináciou trendy designu a praktickej funkčnosti. Je zaujímavým doplnkom, ktorý využijete najmä v obývacej izbe či pracovni.
Doska stola je vyrobená z vysoko kvalitného dreva v elegantnom, čierno morenom jasene / divokom dube. Spolu so stabilným, čiernym kovovým rámom to vytvára nezameniteľný industriálny design.
Farba:hnedá / čiernačierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:kov / drevo
Rozmery:šírka: 100 cmhĺbka: 45 cmvýška: 75 cm
hrúbka dosky: 1,3 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Škandinávsky |
| ŠTÝL | Vintage |
| ŠTÝL | Minimalistický |
| ŠTÝL | Industriálny |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | MDF doska |
| VÝŠKA | 75 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| TYP STOLA | PC stôl |
| TYP STOLA | Toaletný |
| TYP STOLA | Písací |
| TYP STOLA | Konzolový |
| TYP STOLA | Počítačový |
| TYP STOLA | Pracovný |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| HĹBKA | 45 cm |
| ŠÍRKA | 100 cm |
| DEKOR | Dub divoký |
| DEKOR | Jaseň tmavý |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| HRÚBKA DOSKY | 1,3 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Hnedá |
| Hmotnosť | 7800.000g |