Písací stôl ASTERIOS Dekorhome Biela / strieborná
204.20 €
Do obchodu
Moderný písací stôl, jednoduchý a zároveň elegantný stolík, ktorý môžete použiť na prácu s notebookom, ako malý pracovný stolík, konzolový alebo toaletný... Celý popis
Popis
Moderný písací stôl, jednoduchý a zároveň elegantný stolík, ktorý môžete použiť na prácu s notebookom, ako malý pracovný stolík, konzolový alebo toaletný stolík. Pracovná doska je vyrobená z odolnej MDF av predaji je v 4 prevedeniach.
Pevné kovové nohy poskytujú dostatočnú stabilitu.
Farba:strieborná / čiernastrieborná / bielačierna / prírodný dubčierna / sivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:kov / MDF doska
Rozmery:šírka: 120 cmhĺbka: 40 cmvýška: 75 cm
hrúbka dosky: 8 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Strieborná |
| DEKOR | Dub |
| DEKOR | Chróm |
| ŠTÝL | Škandinávsky |
| ŠTÝL | Minimalistický |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | MDF doska |
| VÝŠKA | 75 cm |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| HRÚBKA DOSKY | 8 cm |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| VYSOKÝ LESK | Áno |
| HĹBKA | 40 cm |
| TYP STOLA | Toaletný |
| TYP STOLA | Písací |
| TYP STOLA | Konzolový |
| TYP STOLA | Počítačový |
| TYP STOLA | Pracovný |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| BAREVNÁ VARIANTA | Biela / strieborná |
| Hmotnosť | 22000.000g |