Písací stôl ASTERIOS Dekorhome
176.30 €
Do obchodu
Moderný písací stôl, jednoduchý a zároveň elegantný. Môžete použiť na prácu s notebookom, ako malý pracovný stolík, konzolový alebo toaletný stolík. Pracovná... Celý popis
Popis
Moderný písací stôl, jednoduchý a zároveň elegantný. Môžete použiť na prácu s notebookom, ako malý pracovný stolík, konzolový alebo toaletný stolík. Pracovná doska je vyrobená z odolnej MDF.
Pevné kovové nohy poskytujú dostatočnú stabilitu.
Farba:hnedá / čierna
Materiál:kov / MDF doska
Rozmery:šírka: 120 cmhĺbka: 60 cmvýška: 75 cm
hrúbka dosky: 4 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| DEKOR | Dub |
| ŠTÝL | Škandinávsky |
| ŠTÝL | Vintage |
| ŠTÝL | Minimalistický |
| ŠTÝL | Industriálny |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| HRÚBKA DOSKY | 4 cm |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | MDF doska |
| VÝŠKA | 75 cm |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| TYP STOLA | PC stôl |
| TYP STOLA | Toaletný |
| TYP STOLA | Písací |
| TYP STOLA | Konzolový |
| TYP STOLA | Počítačový |
| TYP STOLA | Pracovný |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| HĹBKA | 60 cm |
| Hmotnosť | 17000.000g |