Písací PC stôl so šuplíkmi LADON Dekorhome
312.90 €
Do obchodu
Štýlový kancelársky stôl je vhodným doplnkom do moderných a industriálne ladených pracovní, kancelárií alebo študentských izieb. Zaujme svojou stavbou z... Celý popis
Popis
Štýlový kancelársky stôl je vhodným doplnkom do moderných a industriálne ladených pracovní, kancelárií alebo študentských izieb. Zaujme svojou stavbou z masívneho dubového dreva, ktorú dopĺňajú prekrížené kovové nohy.
Farebné kombináciu hnedej povrchovej dosky a čiernych nôh vytvárajú konrtast tri biele zásuvky s elegantnými koženými rukoväťami. Vďaka prepojeniu prírodného materiálu a kovu vzniká nezameniteľný industriálny nádych, ktorý dizajnovo oživí každý moderný interiér.
Farba:hnedá / čierna / biela
Materiál:MDF doska foliovaná / kov / koža
Rozmery:šírka: 140 cmhĺbka: 60 cmvýška: 77 cmhrúbka dosky: 3 cm
Rozmer skrinky:šírka: 45 cmhĺbka: 45 cmvýška: 60 cm
Rozmer zásuvky:37 x 32 x 7 cm (2x)37 x 32 x 14 cm (1x)
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Hnedá |
| DEKOR | Dub |
| ŠTÝL | Industriálny |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL NÔH | MDF doska |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| NOHY STOLA | Atypické |
| HRÚBKA DOSKY | 3 cm |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | MDF doska |
| MATERIÁL | Koža |
| VÝŠKA | 77 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| TYP STOLA | PC stôl |
| TYP STOLA | Písací |
| TYP STOLA | Počítačový |
| TYP STOLA | Pracovný |
| ŠÍRKA | 140 cm |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| HĹBKA | 60 cm |
| POČET ŠUPLÍKOV | 3 |
| Hmotnosť | 37500.000g |