Paraván s potlačou móda 160x180 cm (4-dielny)
228.90 €
Do obchodu
Dekoratívny paraván je jedinečnou ozdobou pre moderné interiéry. Paraván je obojstranne potlačený s trblietavými obrázkami. Za zmienku stojí aj praktické... Celý popis
Popis
Dekoratívny paraván je jedinečnou ozdobou pre moderné interiéry.
Paraván je obojstranne potlačený s trblietavými obrázkami.
Za zmienku stojí aj praktické využitie zásteny - izbový paraván je možné využiť napr. za účelom uschovania sušiaku. Je to veľmi originálna ozdoba miestností, ktoré môže využiť nielen doma ale aj v obchodných priestoroch ako napr.: v kaderníctve či salóne.
Paraván sa ideálne hodí do:
- izby ako dekoračný nábytok oddeľujúci veľkú obývaciu miestnosť od jedálne či kuchyne- garsónky na oddelenie dennej časti od spálne- spálňa napr. na oddelení otvoreného šatníka- butikov a kozmetických salónov - ako originálny doplnok a šatňa v jednom- spoločných detských izieb ako diskrétne rozdelenie priestoru- veľkých bytov a loftov
Farba:viacfarebné - potlač móda
Materiál:plátno / drevo
Paravány dodávame v prevedení:3 dielny - 120 x 180 cm4 dlný - 160 x 180 cm5 dielny - 200 x 180 cm6 dielny - 240 x 180 cm
Výber typu paravánu zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Rozmery:šírka: 120 / 160 / 200 / 240 cmvýška: 180 cmhrúbka: 2,5 cm
Parametre
| HMOTNOSŤ | 15 kg |
|---|---|
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Plátno |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| ŠÍRKA | 160 cm |
| ŠÍRKA | 200 cm |
| ŠÍRKA | 240 cm |
| FARBA | Zlatá |
| FARBA | Potlač |
| VÝŠKA | 180 cm |
| POČET DIELOV | 3 |
| POČET DIELOV | 4 |
| POČET DIELOV | 5 |
| POČET DIELOV | 6 |
| ŠÍRKA DIELU | 40 cm |
| ROZMER | 160x180 cm (4-dielny) |
| Hmotnosť | 9000.000g |