Paraván prírodné Dekorhome 3
129.30 €
Do obchodu
Rozdeľte svoju izbu príjemným a atraktívnym spôsobom s naším štýlovým paravánom! Elegantná voľne stojaca 6-dielny paraván možno použiť na rozdelenie izby... Celý popis
Popis
Rozdeľte svoju izbu príjemným a atraktívnym spôsobom s naším štýlovým paravánom!
Elegantná voľne stojaca 6-dielny paraván možno použiť na rozdelenie izby alebo ako dekoráciu. Hodí sa najmä do spálne, kde vám pomôže vytvoriť si súkromnú prezliekárne alebo oddelený kút. Rám zásteny je vyrobený z pevného dreva paulownia a sú v ňom otvory, ktoré prepúšťa svetlo a umožňujú dobré prúdenie vzduchu. Keď paraván práve nepotrebujete, môžete ho jednoducho zložiť, aby vám zbytočne nezaberal miesto. Jeho zostavenie je ľahké.
Farba:prírodné
Materiál:drevo paulownia
Celkové rozmery:šírka: 105 / 140 / 175 / 210 cmvýška: 165 cm
počet dielov: 3 / 4 / 5 / 6
Výber rozmeru zvoľte vo variantoch produktu.
Hmotnosť:6 / 7,5 / 8,9 / 10,5 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| ŠTÝL | Vintage |
|---|---|
| ŠTÝL | Vidiecky |
| FARBA | Hnedá |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| HMOTNOSŤ | 6 kg |
| HMOTNOSŤ | 10,5 kg |
| HMOTNOSŤ | 7,5 kg |
| HMOTNOSŤ | 8,9 kg |
| ŠÍRKA | 210 cm |
| ŠÍRKA | 175 cm |
| ŠÍRKA | 140 cm |
| ŠÍRKA | 105 cm |
| VÝŠKA | 165 cm |
| DEKOR | Paulownia |
| POČET DIELOV | 3 |
| Hmotnosť | 6000.000g |