Paraván pierka čierna / biela Dekorhome 4
150.80 €
Do obchodu
Tento paraván meria 120 / 160 / 200 / 228 cm na šírku a 170 cm na výšku a je ideálnym riešením, ak chcete získať trochu súkromia alebo oddeliť časť izby. Je... Celý popis
Popis
Tento paraván meria 120 / 160 / 200 / 228 cm na šírku a 170 cm na výšku a je ideálnym riešením, ak chcete získať trochu súkromia alebo oddeliť časť izby. Je to ako praktický, tak i dekoratívny doplnok do vašej spálne, obývacej izby či kancelárie.
Paraván má masívny drevený rám a je pokrytý odolným plátnom, ktorý má na oboch stranách sofistikovaný potlač na motív pierok. Do vašej izby vnesie zaujímavý štýl a dekor. Paraván možno tiež ľahko zložiť pre úsporné skladovanie, keď ho práve nepoužívate.
Farba:biela / čierna
Materiál:masívne jedľové drevo / plátno
Celkové rozmery:šírka: 120 / 160 / 200 / 228 cmvýška: 170 cm
počet dielov: 3 / 4 / 5 / 6
Výber rozmeru zvoľte vo variantoch produktu.
Hmotnosť:5,2 / 5,9 / 7,1 / 8,4 kg
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Plátno |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| ŠÍRKA | 160 cm |
| ŠÍRKA | 200 cm |
| ŠÍRKA | 228 cm |
| HMOTNOSŤ | 5,2 kg |
| HMOTNOSŤ | 5,9 kg |
| HMOTNOSŤ | 7,1 kg |
| HMOTNOSŤ | 8,4 kg |
| VÝŠKA | 170 cm |
| POČET DIELOV | 4 |
| Hmotnosť | 5900.000g |