Paraván oceľ antracit Dekorhome 240x180 cm (6-dielny)
336.70 €
Do obchodu
Tento paraván vám pomôže ochrániť vaše súkromie a zároveň pôvabne skrášli vašu spálňu, jedáleň, obývaciu izbu atď. Zástena je vyrobená z robustnej a odolnej... Celý popis
Popis
Tento paraván vám pomôže ochrániť vaše súkromie a zároveň pôvabne skrášli vašu spálňu, jedáleň, obývaciu izbu atď.
Zástena je vyrobená z robustnej a odolnej ocele a stabilitu jej zaisťujú gumové priľnavé nohy. Umožní vám vytvoriť oddelený priestor pre väčšie súkromie alebo ju môžete využiť na oživenie vášho bývania. Paraván je možné ľahko poskladať, keď ho práve nepoužívate.
Pokiaľ si kúpite viac ako jeden paraván, môžete k sebe jednotlivé kusy pripojiť pomocou pántov, a vytvoriť si tak ľubovoľne dlhú stenu.
Farba:antracit
Materiál:oceľ
Paravány dodávame v prevedení:3 dielny4 dielny5 dielny6 dielny
Výber typu paravánu zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Rozmery 3-dielneho:šírka: 120 cmvýška: 180 cmhĺbka: 1,7 cm
Rozmery 4-dielneho:šírka: 160 cmvýška: 180 cmhĺbka: 1,7 cm
Rozmery 5-dielneho:šírka: 200 cmvýška: 180 cmhĺbka: 1,7 cm
Rozmery 6-dielneho:šírka: 240 cmvýška: 180 cmhĺbka: 1,7 cm
Hmotnosť:31,2 kg
Parametre
| FARBA | Sivá |
|---|---|
| ŠTÝL | Industriálny |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| ŠTÝL | Praktický |
| ŠTÝL | Jednoduchý |
| MATERIÁL | Kov |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| ŠÍRKA | 160 cm |
| ŠÍRKA | 200 cm |
| ŠÍRKA | 240 cm |
| VÝŠKA | 180 cm |
| POČET DIELOV | 3 |
| POČET DIELOV | 4 |
| POČET DIELOV | 5 |
| POČET DIELOV | 6 |
| ŠÍRKA DIELU | 40 cm |
| HMOTNOSŤ | 31,2 kg |
| DEKOR | Antracit |
| HĹBKA | 1,7 cm |
| ROZMER | 240x180 cm (6-dielny) |
| Hmotnosť | 31120.000g |