Paraván kvetina Dekorhome 5
171.60 €
Do obchodu
Tento paraván ponúka perfektné riešenie pre organizáciu a usporiadanie vášho bývania. Umožní vám ľahko realizovať vaše dizajnové predstavy a dekoratívne... Celý popis
Popis
Tento paraván ponúka perfektné riešenie pre organizáciu a usporiadanie vášho bývania. Umožní vám ľahko realizovať vaše dizajnové predstavy a dekoratívne spôsobom rozdeliť miestnosť na viac častí.
Tento paraván je na každej strane potlačený inou potlačou. Otočením paravánu vytvoríte v danom mieste inú atraktívnu atmosféru. Pozrite si fotografie a pozrite sa na rôzne potlače. Paraván je tiež skladacia pre ľahkú prepravu a skladovanie.
Farba:biela / modrá / fialová
Materiál:masívne jedľové drevo
Paravány dodávame v prevedení:3 dielny - 120 x 170 cm4 dielny - 160 x 170 cm5 dielny - 200 x 170 cm6 dielny - 240 x 170 cm
Výber typu paravánu zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Rozmery:šírka: 120 / 160 / 200 / 214 cmvýška: 170 cm
Hmotnosť:4 / 5 / 6 / 7 kg
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Fialová |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| HMOTNOSŤ | 7 kg |
| HMOTNOSŤ | 4 kg |
| HMOTNOSŤ | 6 kg |
| HMOTNOSŤ | 5 kg |
| HMOTNOSŤ | 8 kg |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| ŠÍRKA | 160 cm |
| ŠÍRKA | 200 cm |
| ŠÍRKA | 240 cm |
| ŠÍRKA | 217 cm |
| VÝŠKA | 170 cm |
| POČET DIELOV | 5 |
| Hmotnosť | 8000.000g |