Paraván kovový 4-dielny antracit
41.70 €
Do obchodu
Paravan alebo ak zástena neplní len funkciu okrasnú, ale aj praktickú. Môžete ho použiť ako deliacu priečku v byte, kancelárii, reštaurácii, kaviarni či... Celý popis
Popis
Paravan alebo ak zástena neplní len funkciu okrasnú, ale aj praktickú. Môžete ho použiť ako deliacu priečku v byte, kancelárii, reštaurácii, kaviarni či hotela.Štyri jednotlivé panely sú prepojené pomocou špeciálnych závesov pre možnosť variabilného zostavenia.2, 3 alebo 4 časti možno rozdeliť na samostatné panely alebo ich mať spojené do jednej steny.Farba:antracit / čiernaMateriál:steny: 100% polyesterrám: čierno lakovaná oceľRozměry: výška 180 cmšírka 163 cmHmotnosť:8 kgDodáva sa v demonte.
Parametre
| VÝŠKA | 180 cm |
|---|---|
| HMOTNOSŤ | 8 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Polyester |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Čierna |
| ŠÍRKA | 163 cm |
| ŠÍRKA DIELU | 41 cm |
| POČET DIELOV | 4 |
| Hmotnosť | 8000.000g |