Paraván horské jazero Dekorhome 244x180 cm (6-dielny)
305.00 €
Do obchodu
Drevený trojdielny alebo šesťdielny dekoratívny paraván s nádhernou potlačou horského jazera sa hodí do každej miestnosti. Rám je z dreva, kvalitná tlač na... Celý popis
Popis
Drevený trojdielny alebo šesťdielny dekoratívny paraván s nádhernou potlačou horského jazera sa hodí do každej miestnosti.
Rám je z dreva, kvalitná tlač na polyesterovom plátne.
Paraván je skladací a multifunkčný - funguje skvele ako prepážka, zástena na ochranu súkromia, slnečná clona alebo dokonca môže slúžiť ako vetrolam.
Zložením je možné túto zástenu ľahko a rýchlo zložiť a ušetriť tak miesto.
Farba:viacfarebné - potlač horské jazero
Materiál:látka (100% polyester) / borovicové drevo
Paravány dodávame v prevedení:121x180 cm (3-dielny)244x180 cm (6-dielny)
Výber typu paravánu zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Rozmery:šírka: 121 / 244 cmvýška: 180 cmhĺbka: 2,5 m
šírka dielu: 40 cm
Parametre
| MATERIÁL | Masívne drevo |
|---|---|
| MATERIÁL | Plátno |
| HMOTNOSŤ | 12 kg |
| POČET DIELOV | 3 |
| POČET DIELOV | 6 |
| ŠÍRKA DIELU | 40 cm |
| ŠÍRKA | 244 cm |
| ŠÍRKA | 121 cm |
| FARBA | Potlač |
| VÝŠKA | 180 cm |
| ROZMER | 244x180 cm (6-dielny) |
| Hmotnosť | 12000.000g |