Paravan hnedá / krémová Dekorhome 4
199.50 €
Do obchodu
Tento paraván meria 120, 160 alebo 200 cm na šírku a 160 cm na výšku a je ideálnym riešením, ak chcete získať trochu súkromia alebo oddeliť časť izby. Je to... Celý popis
Popis
Tento paraván meria 120, 160 alebo 200 cm na šírku a 160 cm na výšku a je ideálnym riešením, ak chcete získať trochu súkromia alebo oddeliť časť izby. Je to praktický, rovnako ako dekoratívny doplnok do vašej kúpeľne, spálne či obývačky.
Paraván má ľahký bambusový rám, ktorý do vašej domácnosti vnesie prírodné atmosféru a je vyplnený odolným plátnom. Keď zástenu zrovna nevyužívate, môžete ušetriť miesto a ľahko ju zložiť.
Farba:hnedá / krémová
Materiál:bambus / plátno
Celkové rozmery:šírka: 120 / 160 / 200 cm
počet dielov: 3 / 4 / 5
Výber rozmeru zvoľte vo variantoch produktu.
hmotnosť:7 / 8,5 / 10,5 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| ŠTÝL | Orientálny |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| HMOTNOSŤ | 7 kg |
| HMOTNOSŤ | 8,5 kg |
| HMOTNOSŤ | 10,5 kg |
| DEKOR | Bambus |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| ŠÍRKA | 160 cm |
| ŠÍRKA | 200 cm |
| MATERIÁL | Bambus |
| MATERIÁL | Plátno |
| VÝŠKA | 160 cm |
| POČET DIELOV | 4 |
| Hmotnosť | 8500.000g |