Paraván drevo / plátno Dekorhome 6
168.60 €
Do obchodu
Tento paraván meria 228 cm na šírku a 170 cm na výšku a je ideálnym riešením, ak chcete získať trochu súkromia alebo oddeliť časť izby. Je to ako praktický,... Celý popis
Popis
Tento paraván meria 228 cm na šírku a 170 cm na výšku a je ideálnym riešením, ak chcete získať trochu súkromia alebo oddeliť časť izby. Je to ako praktický, tak i dekoratívny doplnok do vašej spálne, obývacej izby či kancelárie.
Táto deliaca stena má masívny drevený rám a je potiahnutá odolným plátnom, na ktorom je veľkolepá fotografie ilustrujúce nočný panoramatický pohľad na prístavný most v Sydney s ikonickou budovou opery na pozadí a vášmu interiéru dodá nádych moderného štýlu. Táto deliaca stena môže byť pre úsporu miesta tiež jednoducho zložená, keď ju práve nepoužívate.
Farba:tlač most v Sydney
Materiál:jedľové drevo / plátno
Celkové rozmery:šírka: 120 / 160 / 200 / 228 cmvýška: 170 cm
počet dielov: 3 / 4 / 5
Výber rozmeru zvoľte vo variantoch produktu.
Hmotnosť:5,1 / 6,3 / 8 / 9 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| ŠTÝL | Moderný |
|---|---|
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Plátno |
| HMOTNOSŤ | 9 kg |
| HMOTNOSŤ | 6,3 kg |
| HMOTNOSŤ | 8 kg |
| HMOTNOSŤ | 5,1 kg |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| ŠÍRKA | 160 cm |
| ŠÍRKA | 200 cm |
| ŠÍRKA | 228 cm |
| FARBA | Viacfarebné |
| FARBA | Potlač |
| VÝŠKA | 170 cm |
| DEKOR | Jedľa |
| POČET DIELOV | 6 |
| Hmotnosť | 8960.000g |