Paraván čierna / akácie Dekorhome
258.80 €
Do obchodu
Paraván môžete použiť ako dekoráciu či deliacu stenu. Je to skvelé riešenie, ako vytvoriť oddelené súkromie alebo extra priestor v miestnosti. Rám tejto... Celý popis
Popis
Paraván môžete použiť ako dekoráciu či deliacu stenu. Je to skvelé riešenie, ako vytvoriť oddelené súkromie alebo extra priestor v miestnosti.
Rám tejto deliacej steny je vyrobený z masívneho akáciového dreva, ktoré sa vyznačuje svojou tvrdosťou a hustou štruktúrou. Paraván je stabilný, odolný a atraktívny. Clona zo silnej textilenové tkaniny je odolná voči klimatickým vplyvom a ľahko sa čistí. Panely sa dajú ľahko zložiť, aby ste ušetrili miesto, keď paraván nepoužívate. Je vhodný pre vnútorné i vonkajšie použitieFarba:hnedá / čierna
Materiál:masívne akáciové drevo / textilen
Rozmery:šírka: 420 cmvýška: 170 cm
počet dielov: 6šírka dielu: 70 cm
Hmotnosť:22,6 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Textilen |
| DEKOR | Akácia |
| HMOTNOSŤ | 22,6 kg |
| POČET DIELOV | 6 |
| VÝŠKA | 170 cm |
| ŠÍRKA | 420 cm |
| ŠÍRKA DIELU | 70 cm |
| Hmotnosť | 22600.000g |