Paravan biela / vzor vtáky Dekorhome 214x165 cm (6-dílný)
282.60 €
Do obchodu
Zaobstarajte si tento vintage paraván a získate pôvabné a pekné riešenie pre rozdelenie vašej miestnosti! Zástenu tvorí silný rám z dreva pavlovnie a... Celý popis
Popis
Zaobstarajte si tento vintage paraván a získate pôvabné a pekné riešenie pre rozdelenie vašej miestnosti!
Zástenu tvorí silný rám z dreva pavlovnie a preglejka, zaisťujúca dlhodobú službu. Masívne drevo pavlovnia je nádherný prírodný materiál. Toto drevo skvele odoláva hmyzu aj hnilobe.
Táto panelová prepážka je skladacia, takže ju možno ľahko skladovať bez toho, aby zaberala veľa miesta. Skvele sa hodí v spálni na vytvorenie samostatnej súkromnej šatne alebo na oddelenie časti miestnosti.
Každý panel je vyzdobený nádherným dizajnom s vtákmi, farebnými kvetmi v živom a elegantnom štýle, ponúkajúcimi vášmu domovu harmonickú rovnováhu.
Farba:biela / potlač vtáky
Rozmery:140 x 165 cm (4-dielny)178 x 165 cm (5-dielny)214 x 165 cm (6-dielny)
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:masívne drevo pavlovnia / preglejka
Hmotnosť:8,8 / 11 / 13 kg
Parametre
| HMOTNOSŤ | 11 kg |
|---|---|
| HMOTNOSŤ | 8,8 kg |
| HMOTNOSŤ | 13 kg |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Preglejka |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| VÝŠKA | 165 cm |
| FARBA | Potlač |
| FARBA | Biela |
| ŠÍRKA | 140 cm |
| ŠÍRKA | 214 cm |
| ŠÍRKA | 178 cm |
| POČET DIELOV | 5 |
| POČET DIELOV | 6 |
| POČET DIELOV | 4 |
| ŠÍRKA DIELU | 35 cm |
| ROZMER | 214x165 cm (6-dílný) |
| Hmotnosť | 13000.000g |