Paraván biela látka / drevo Dekorhome 5
229.10 €
Do obchodu
Rozdeľte svoju izbu príjemným a ľúbivým spôsobom s naším vintage paravánom! Voľne stojaca elegantná 6-dielny paraván možno použiť na rozdelenie izby alebo ako... Celý popis
Popis
Rozdeľte svoju izbu príjemným a ľúbivým spôsobom s naším vintage paravánom!
Voľne stojaca elegantná 6-dielny paraván možno použiť na rozdelenie izby alebo ako dekoráciu. Hodí sa najmä do spálne, kde vám pomôže vytvoriť si súkromnú prezliekárne alebo oddelený kút. Rám zásteny je vyrobený z pevného dreva Paulownia a je v ňom natiahnutá odolná látka. Keď paraván práve nepotrebujete, môžete ho jednoducho zložiť, aby vám zbytočne nezaberal miesto.
Farba:biela
Materiál:drevo povlovnie / látka
Celkové rozmery:šírka: 105 / 140 / 175 / 210 cmvýška: 165 cm
počet dielov: 3 / 4 /5 / 6
Výber rozmeru zvoľte vo variantoch produktu.
Hmotnosť:5,9 / 7,4 / 8,9 / 10,3 kg
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| HMOTNOSŤ | 10,3 kg |
| HMOTNOSŤ | 5,9 kg |
| HMOTNOSŤ | 8,9 kg |
| HMOTNOSŤ | 7,4 kg |
| ŠÍRKA | 210 cm |
| ŠÍRKA | 175 cm |
| ŠÍRKA | 140 cm |
| ŠÍRKA | 105 cm |
| VÝŠKA | 165 cm |
| ŠTÝL | Elegantný |
| DEKOR | Paulownia |
| POČET DIELOV | 5 |
| Hmotnosť | 8900.000g |