Paraván biela / krémová Dekorhome 3
109.70 €
Do obchodu
Rozdeľte svoju izbu príjemným a atraktívnym spôsobom s naším štýlovým paravánom! Elegantná voľne stojaca 6-dielny paraván možno použiť na rozdelenie izby... Celý popis
Popis
Rozdeľte svoju izbu príjemným a atraktívnym spôsobom s naším štýlovým paravánom!
Elegantná voľne stojaca 6-dielny paraván možno použiť na rozdelenie izby alebo ako dekoráciu. Hodí sa najmä do spálne, kde vám pomôže vytvoriť si súkromnú prezliekárne alebo oddelený kút. Rám zásteny je vyrobený z pevného dreva Paulownia a MDF a je v ňom natiahnutá odolná látka. Keď paraván práve nepotrebujete, môžete ho jednoducho zložiť, aby vám zbytočne nezaberal miesto. Jeho zostavenie je ľahké.
Farba:biela / krémová
Materiál:drevo paulownia / MDF / látka
Celkové rozmery:šírka: 105 / 140 / 175 / 210 cmvýška: 165 cm
počet dielov: 3 / 4 / 5 / 6
Výber rozmeru zvoľte vo variantoch produktu.
Hmotnosť:12 kg
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Krémová |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | MDF doska |
| MATERIÁL | Látka |
| HMOTNOSŤ | 12 kg |
| ŠÍRKA | 210 cm |
| ŠÍRKA | 175 cm |
| ŠÍRKA | 140 cm |
| ŠÍRKA | 105 cm |
| VÝŠKA | 165 cm |
| DEKOR | Paulownia |
| POČET DIELOV | 3 |
| Hmotnosť | 12450.000g |