Paraván antracit / čierna Dekorhome 5
106.00 €
Do obchodu
Tento voľne stojace a praktický 6-dielny paraván môžete použiť ako dekoráciu alebo na rozdelenie miestnosti. Stačí ho postaviť do spálne a hneď budete mať... Celý popis
Popis
Tento voľne stojace a praktický 6-dielny paraván môžete použiť ako dekoráciu alebo na rozdelenie miestnosti. Stačí ho postaviť do spálne a hneď budete mať súkromnú prezliekárne alebo samostatne oddelenú časť izby. Vrchná časť s kruhovým dizajnom je veľmi elegantný.
Zástenu tvorí rám z ocele s práškovým nástrekom a textilné panely, takže ju môžete ľahko zložiť, kedykoľvek ju nepotrebujete.
Poznámka: Zástena úplne neblokuje všetko svetlo.
Farba:antracit / čierna
Materiál:oceľ / plátno
Celkové rozmery:šírka: 120 / 160 / 200 / 240 cmvýška: 180 cm
počet dielov: 3 / 4 / 5 / 6
Výber rozmeru zvoľte vo variantoch produktu.
Hmotnosť:2,8 / 3,7 / 4,5 / 5,3 kg
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| HMOTNOSŤ | 4,5 kg |
| HMOTNOSŤ | 3,7 kg |
| HMOTNOSŤ | 5,3 kg |
| HMOTNOSŤ | 2,8 kg |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| ŠÍRKA | 160 cm |
| ŠÍRKA | 200 cm |
| ŠÍRKA | 240 cm |
| VÝŠKA | 180 cm |
| POČET DIELOV | 5 |
| Hmotnosť | 4500.000g |