Paraván akáciové drevo Dekorhome 161x120 cm (4-dielny)
153.10 €
Do obchodu
Náš 3- alebo 4-dielny paraván bude pútavým doplnkom vášho vnútorného či vonkajšieho bývania. Dodáva sa v dvoch výškach 120 a 170 cm. Paraván je vyrobený z... Celý popis
Popis
Náš 3- alebo 4-dielny paraván bude pútavým doplnkom vášho vnútorného či vonkajšieho bývania. Dodáva sa v dvoch výškach 120 a 170 cm.
Paraván je vyrobený z masívneho akáciového dreva s olejovou povrchovou úpravou, ktoré sa vyznačuje pevnosťou a dlhou životnosťou. Môžete ním oddeliť priestor, kde chcete mať viac súkromia alebo si vytvoriť extra kútik.
Deliacu stenu môžete ľahko zložiť a ušetriť miesto, keď ju práve nepoužívate. Je vhodná pre vnútorné aj vonkajšie použitie a ľahko sa čistí vlhkou handričkou.
Farba:prírodné akáciové drevo
Materiál:masívne akáciové drevo s povrchovou olejovou úpravou
Paravány dodávame v prevedení:3 dielny - 120 cm výška3 dielny - 170 cm výška4 dielny - 120 cm výška4 dielny - 170 cm výška
Výber typu paravánu zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Rozmery 3-dielneho:šírka: 121 cmvýška: 120 / 170 cmhĺbka: 2 cm
Rozmery 4-dielneho:šírka: 161 cmvýška: 120 / 170 cmhĺbka: 2 cm
Hmotnosť:19,4 kg
Parametre
| ŠTÝL | Vidiecky |
|---|---|
| ŠTÝL | Nadčasový |
| FARBA | Hnedá |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| DEKOR | Akácia |
| VÝŠKA | 120 cm |
| VÝŠKA | 170 cm |
| POČET DIELOV | 3 |
| POČET DIELOV | 4 |
| ŠÍRKA DIELU | 40 cm |
| ŠÍRKA DIELU | 30 cm |
| HMOTNOSŤ | 19,4 kg |
| ŠÍRKA | 161 cm |
| ŠÍRKA | 121 cm |
| HĹBKA | 2 cm |
| ROZMER | 161x120 cm (4-dielny) |
| Hmotnosť | 19400.000g |