Paraván 6dielny drevo / látka Dekorhome Hnedá
120.20 €
Do obchodu
Tento voľne stojace 6-dielny paraván môžete použiť ako dekoráciu alebo k oddeleniu časti izby. Zvlášť sa hodí do spálne, kde si ním môžete oddeliť časť izby a... Celý popis
Popis
Tento voľne stojace 6-dielny paraván môžete použiť ako dekoráciu alebo k oddeleniu časti izby. Zvlášť sa hodí do spálne, kde si ním môžete oddeliť časť izby a vytvoriť si malú súkromnú prezliekárne.
Zástena je zhotovená z dreveného rámu a textilných panelov, takže ju môžete ľahko zložiť, kedykoľvek ju nepoužívate.
Farba:krémováhnedásiváčierna
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu.
Materiál:masívne jedľové drevo / látka
Celkové rozmery:šírka: 240 cmhĺbka: 4 cmvýška: 170 cm
Hmotnosť:8,8 kg
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| ŠTÝL | Škandinávsky |
| ŠTÝL | Minimalistický |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| HMOTNOSŤ | 8,8 kg |
| ŠÍRKA | 240 cm |
| POČET DIELOV | 6 |
| VÝŠKA | 170 cm |
| DEKOR | Jedľa |
| BAREVNÁ VARIANTA | Hnedá |
| Hmotnosť | 8800.000g |