Paraván 3-dílný Dekorhome
114.20 €
Do obchodu
Paraván alebo zástena neplní len funkciu okrasnú, ale aj praktickú. Môžete ich použiť ako deliacu priečku v byte, kancelárii, reštaurácii, kaviarni či hoteli.... Celý popis
Popis
Paraván alebo zástena neplní len funkciu okrasnú, ale aj praktickú. Môžete ich použiť ako deliacu priečku v byte, kancelárii, reštaurácii, kaviarni či hoteli.
Paraván sa skladá z 3 dielov. Rám je vyrobená z dreva, na ktoré je napnuté pláno s potlačou. Paraván je potlačený obojstranne. Spodná strana paravánu je doplnená o ochranné podložky proti poškriabaniu podlahy.
Farba:potlač kvety
Materiál:drevo / plátno
Rozmery:šírka: 120 cmvýška: 180 cm
šírka dielu: 40 cm
Hmotnosť:4,3 kg
Dodávané kompletne zostavené.
Parametre
| FARBA | Potlač |
|---|---|
| HMOTNOSŤ | 4,3 kg |
| VÝŠKA | 180 cm |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Plátno |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| ŠÍRKA DIELU | 40 cm |
| POČET DIELOV | 3 |
| Hmotnosť | 4300.000g |