Organizér na topánky IVAR Tempo Kondela
42.70 €
Do obchodu
IVAR je praktický organizér vhodný pre usporiadanie topánok. Vyrobený je z béžovej látky v kombinácii s čiernym kovom, ktorý zaisťuje pevnosť a... Celý popis
Popis
IVAR je praktický organizér vhodný pre usporiadanie topánok. Vyrobený je z béžovej látky v kombinácii s čiernym kovom, ktorý zaisťuje pevnosť a stabilitu.Úložný priestor tvorí police, ktoré ukryjete za prednú látkovú stenu na zips. Pri hľadaní topánok stenu jednoducho vyrolovať hore a zaistíte tromi úchytmi. Potom stenu spustíte a na troch stranách zazipsujete.IVAR poslúži nielen k uloženiu topánok, ale aj na úschovu oblečenia či detských hračiek.Farba:béžová / čiernaMateriál:látka / kov / plastový spojovací materiálRozmery:šírka: 115 cmhĺbka: 30 cmvýška: 108 cmNosnosť:60 kgHmotnosť:3,2 kgDodáva sa v demonte.
Parametre
| POČET POLÍC | 12 |
|---|---|
| ŠÍRKA | 115 cm |
| VÝŠKA | 108 cm |
| MATERIÁL | Plast |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Béžová |
| HMOTNOSŤ | 3,2 kg |
| NOSNOSŤ | 60 kg |
| HĹBKA | 30 cm |
| Hmotnosť | 3200.000g |