Obývacia stena SNAP Halmar Dub sonoma / biela
172.30 €
Do obchodu
SNAP je štýlová a elegantná obývacia zostava. Vyrobená je z laminovanej DTD vo farebnom prevedení dub lefkas / čierna mat alebo dub sonoma / biela mat.Zostava... Celý popis
Popis
SNAP je štýlová a elegantná obývacia zostava. Vyrobená je z laminovanej DTD vo farebnom prevedení dub lefkas / čierna mat alebo dub sonoma / biela mat.Zostava sa skladá zo závesnej vitríny, RTV stolíka a police, a ponúka tak dostatok úložného priestoru.Farba:dub lefkas / čierna matdub sonoma / biela matVýber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.Materiál:DTD laminovaná / polypropylén / skloRozmery:šírka: 175 cmhĺbka: 39 cmvýška: 180 cmHmotnosť:52 kgDodáva sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Hnedá |
| DEKOR | Dub sonoma |
| DEKOR | Dub lefkas |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| ŠTÝL | Jednoduchý |
| HMOTNOSŤ | 52 kg |
| MATERIÁL | Plast |
| MATERIÁL | Sklo |
| MATERIÁL | DTD doska |
| OBSAH SETU | 1x polica |
| OBSAH SETU | 1x RTV stolík |
| OBSAH SETU | 1x závesná skrinka |
| VÝŠKA | 180 cm |
| ŠÍRKA | 175 cm |
| HĹBKA | 39 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Dub sonoma / biela |
| Hmotnosť | 52000.000g |