Obývacia stena LEO Tempo Kondela Biela
518.00 €
Do obchodu
Obývacia stena LEO má biely korpus vyrobený z kvalitnej DTD laminovanej a čierny / biely extra vysoký lesk použitý na dvierkach. Skladá sa z RTV skrinky,... Celý popis
Popis
Obývacia stena LEO má biely korpus vyrobený z kvalitnej DTD laminovanej a čierny / biely extra vysoký lesk použitý na dvierkach.
Skladá sa z RTV skrinky, dvoch závesných sklenených skriniek a dvoch políc.
K útulnosti prispeje aj LED osvetlenie (modré podfarbenie).
Farba:biela / čierna extra vysoký lesk HGbiela / biela extra vysoký lesk HG
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:DTD laminovaná / MDF
Celkové rozmery:Šírka: 250 cmHĺbka: 42 cmVýška: 180 cm
Rozmery RTV stolíka:Šírka: 250 cmHĺbka: 42 cmVýška: 32 cm
Rozmery užšej police:Šírka: 100 cmHĺbka: 18 cm
Rozmery širšej police:Šírka: 150 cmHĺbka: 18 cm
Rozmery širšej závesnej skrinky:Šírka: 100 cmHĺbka: 28 cmVýška: 50 cm
Rozmery závesnej skrinky:Šírka: 100 cmHĺbka: 28 cmVýška: 100 cm
Hmotnosť:101 kg
Dodávané v demonte
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| MATERIÁL | Sklo |
| MATERIÁL | MDF doska |
| MATERIÁL | DTD doska |
| HMOTNOSŤ | 101 kg |
| OBSAH SETU | 1x polica |
| OBSAH SETU | 1x RTV stolík |
| OBSAH SETU | 2x vitrína |
| PODSVIETENIE | Áno |
| VÝŠKA | 180 cm |
| ŠÍRKA | 250 cm |
| HĹBKA | 42 cm |
| VYSOKÝ LESK | Áno |
| BAREVNÁ VARIANTA | Biela |
| Hmotnosť | 101000.000g |