Obývacia stena KORFU Tempo Kondela
529.70 €
Do obchodu
Obývacia stena KORFU je štýlová, vkusná a praktická, a vnáša do miestnosti hrejivú a príjemnú atmosféru.Vyrobená je z DTD laminovanej vo farebnom prevedení... Celý popis
Popis
Obývacia stena KORFU je štýlová, vkusná a praktická, a vnáša do miestnosti hrejivú a príjemnú atmosféru.Vyrobená je z DTD laminovanej vo farebnom prevedení sivá a dub san remo.Poskytuje dostatok úložného priestoru v podobe RTV stolíku, ktorý má tri skrinky; ďalej dvoch políc a dvoch závesných skriniek.Dvierka sú bez úchytiek s otváraním dotykovým systémom PUSH UP.Farba:sivá / dub san remoMateriál:DTD laminovanáRozmery:šírka: 270 cmhĺbka: 50 cmvýška: 185 cmHrúbka materiálu: 16 mmHmotnosť:124,5 kgDodáva sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Sivá |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Minimalistický |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| ŠTÝL | Praktický |
| MATERIÁL | DTD doska |
| OBSAH SETU | 1x RTV stolík |
| OBSAH SETU | 2x polica |
| OBSAH SETU | 2x závesná skrinka |
| VÝŠKA | 185 cm |
| ŠÍRKA | 270 cm |
| DEKOR | Dub san remo |
| HĹBKA | 50 cm |
| HMOTNOSŤ | 124,5 kg |
| Hmotnosť | 124500.000g |