Obývacia stena KANODE dub artisan / čierna Tempo Kondela
678.30 €
Do obchodu
Obývacia stena KANODE je vyrobená z kvalitnej laminovanej DTD vo farebnom prevedení dub artisan. Tento materiál sa vyznačuje odolnosťou a nenáročnou údržbou.... Celý popis
Popis
Obývacia stena KANODE je vyrobená z kvalitnej laminovanej DTD vo farebnom prevedení dub artisan. Tento materiál sa vyznačuje odolnosťou a nenáročnou údržbou.
Obývacia stena vás na prvý pohľad zaujme svojím LED podsvietením, ktoré nápadito zvýrazňuje jednotlivé poličky.
Pre lepšie manipulovanie sa na skrinkách nachádzajú úchytky v čiernom prevedení.
Súčasťou obývacej systému je vysoká vitrína, menšie vitrína, police a RTV stolík, ktorý poskytuje dostatok úložného priestoru.
Farba:dub artisan / čierna
Materiál:DTD laminovaná / sklo
Celkové rozmery:šírka: 310 cmhĺbka: 40 cmvýška: 196 cm
Rozmery vitríny:šírka: 75 cmhĺbka: 35 cmvýška: 196 cm
Rozmery RTV stolíka:šírka: 160 cmhĺbka: 40 cmvýška: 45 cm
Rozmery nástenné police:šírka: 160 cmhĺbka: 21 cmvýška: 20 cm
Rozmery vysoké vitríny:šírka: 75 cmhĺbka: 35 cmvýška: 196 cm
hrúbka materiálu: 1,6 cm
Hmotnosť:141,5 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Rustikálny |
| MATERIÁL | Sklo |
| MATERIÁL | DTD doska |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| OBSAH SETU | 1x polica |
| OBSAH SETU | 1x RTV stolík |
| OBSAH SETU | 2x vitrína |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| PODSVIETENIE | Áno |
| HĹBKA | 40 cm |
| ŠÍRKA | 310 cm |
| VÝŠKA | 196 cm |
| DEKOR | Dub artisan |
| HMOTNOSŤ | 141,5 kg |
| Hmotnosť | 141500.000g |