Obývacia stena FIJI Tempo Kondel
247.40 €
Do obchodu
Do moderného interiéru jednoducho patrí štýlová obývacia stena FIJI. Už na prvý pohľad zaujme svojím sympatickým výzorom.Je vyrobená z laminovanej... Celý popis
Popis
Do moderného interiéru jednoducho patrí štýlová obývacia stena FIJI. Už na prvý pohľad zaujme svojím sympatickým výzorom.Je vyrobená z laminovanej drevotriesky v kombinácii farieb biela a dub wotan. Takéto kombinácii skrátka nejde odolať.FIJI ponúka množstvo úložného priestoru, s ktorým bude interiér podľa vašich predstáv. Disponuje jednou poličkou, RTV stolíkom, ktorý tvorí otvorená aj uzavretá časť. A tiež skrinkou, ktorá je na ľavej strane otvorená so štyrmi policami. Na pravej strane sú plné dvierka, za ktorými nájdete rovnako policovú časť.Farba:dub wotan / bielaMateriál:DTD laminovanáRozmery:šírka: 240 cmhĺbka: 38 cmvýška: 145 cmHmotnosť:70,8 kgDodáva sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| MATERIÁL | DTD doska |
| OBSAH SETU | 1x polica |
| OBSAH SETU | 1x RTV stolík |
| OBSAH SETU | 1x skrinka |
| HĹBKA | 38 cm |
| DEKOR | Dub wotan |
| VÝŠKA | 145 cm |
| ŠÍRKA | 240 cm |
| HMOTNOSŤ | 70,8 kg |
| Hmotnosť | 70800.000g |