Obývacia stena BRISTOL Tempo Kondela
381.40 €
Do obchodu
BRISTOL je štýlová a elegantná obývacia zostava. Vyrobená je z DTD laminovanej vo farebnom prevedení dub wotan a lava hnedá super mat.Štyri skrinky poskytujú... Celý popis
Popis
BRISTOL je štýlová a elegantná obývacia zostava. Vyrobená je z DTD laminovanej vo farebnom prevedení dub wotan a lava hnedá super mat.Štyri skrinky poskytujú dostatok úložného priestoru. Dvierka sa otvárajú dotykovým systémom PUSH UP.Doplňte obývaciu stenu BRISTOL komodou v rovnakom farebnom prevedení.Farba:dub wotan / lava hnedá super matMateriál:DTD laminovanáRozmery:šírka: 240 cmhĺbka: 50 cmvýška: 196 cmHmotnosť:105 kgDodáva sa v demonte.
Parametre
| ŠTÝL | Moderný |
|---|---|
| ŠTÝL | Elegantný |
| FARBA | Hnedá |
| HMOTNOSŤ | 105 kg |
| MATERIÁL | DTD doska |
| DEKOR | Dub wotan |
| VÝŠKA | 196 cm |
| ŠÍRKA | 240 cm |
| OBSAH SETU | 4x skrinka |
| HĹBKA | 50 cm |
| HRÚBKA DOSKY | 1,6 cm |
| Hmotnosť | 104800.000g |