Obývacia stena ATLANTIS NEW Tempo Kondela
725.00 €
Do obchodu
Obývacia stena ATLANTIS NEW zaujme moderným dizajnom aj množstvom úložného priestoru. Skladá sa z jednej väčšej a jednej menšej skrine, ktorých súčasťou sú... Celý popis
Popis
Obývacia stena ATLANTIS NEW zaujme moderným dizajnom aj množstvom úložného priestoru.
Skladá sa z jednej väčšej a jednej menšej skrine, ktorých súčasťou sú vitríny so sklenými dvierkami, dvoch políc a RTV stolíka. Vnútri skriniek s plnými dverami sú dve police.
RTV stolík poskytuje otvorený úložný priestor, v spodnej časti zase nájdete štyri skrinky.
Vďaka svojmu svojmu farebnému prevedeniu v niekoľkých variantoch pôsobí príjemne a ľahko sa kombinuje s ostatným nábytkom a doplnkami. Je vyrobená z odolných laminovaných drevotrieskových dosiek.
Súčasťou obývacej steny je aj LED osvetlenie s bielym podfarbením, ktoré dodáva interiéru jedinečnú atmosféru.
Farba:dub sonoma
Materiál:laminovaná DTD / skloCelkové rozmery:Šírka: 312 cmHĺbka: 48 cmVýška: 202 cmRozmery väčšej skrine:Šírka: 90 cmHĺbka: 33 cmVýška: 202 cmRozmery menšej skrinky:Šírka: 90 cmHĺbka: 33 cmVýška: 138 cmRozmery RTV stolíka:Šírka: 219 cmHĺbka: 48 cmVýška: 49 cmŠírka vrchnej police: 175 cmŠírka spodnej police: 132 cmRozmery priestoru na TV: (ŠxV): 132x74,5 cmDodává sa v demonte.Hmotnosť:161 kg
Parametre
| DEKOR | Dub sonoma |
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| FARBA | Hnedá |
| MATERIÁL | Sklo |
| MATERIÁL | DTD doska |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| OBSAH SETU | 1x RTV stolík |
| OBSAH SETU | 2x polica |
| OBSAH SETU | 2x skriňa |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| PODSVIETENIE | Áno |
| VÝŠKA | 202 cm |
| HĹBKA | 48 cm |
| ŠÍRKA | 312 cm |
| HMOTNOSŤ | 161 kg |
| SYSTÉM TICHÉHO ZATVÁRANIA | Nie |
| Hmotnosť | 160800.000g |