Obývacia stena ALICANTE Tempo Kondela
358.60 €
Do obchodu
Obývacia stena je vyrobená z lakovanej DTD vo farebnom prevedení dub grandson / biela.Stena obsahuje RTV stolík, dve závesné skrinky a niekoľko políc. Stena... Celý popis
Popis
Obývacia stena je vyrobená z lakovanej DTD vo farebnom prevedení dub grandson / biela.Stena obsahuje RTV stolík, dve závesné skrinky a niekoľko políc. Stena má teda množstvo uloženého priestoru.Farba:dub grandson / bielaCelkové rozmery steny:šírka: 260 cmhĺbka: 40 cmvýška: 171,5 cmHmotnosť:87,7 kgDodává sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| MATERIÁL | DTD doska |
| OBSAH SETU | 1x RTV stolík |
| OBSAH SETU | 7x polica |
| OBSAH SETU | 2x závesná skrinka |
| PODSVIETENIE | Nie |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| HĹBKA | 40 cm |
| DEKOR | Dub grandson |
| VÝŠKA | 171,5 cm |
| ŠÍRKA | 260 cm |
| HMOTNOSŤ | 87,7 kg |
| Hmotnosť | 87700.000g |