Nízka barová stolička BORYS LOW Halmar Dub sonoma
104.70 €
Do obchodu
Táto nízka barová stolička z masívneho bukového dreva v kombinácii s látkovým čalúneným sedákom má jednoduchý a zároveň praktický dizajn. Predstavuje skvelý... Celý popis
Popis
Táto nízka barová stolička z masívneho bukového dreva v kombinácii s látkovým čalúneným sedákom má jednoduchý a zároveň praktický dizajn. Predstavuje skvelý doplnok do vašej domácnosti.
Barová stolička disponuje štyrmi priečkami, ktoré jej nielen dodávajú na stabilite, ale zároveň prispievajú k vášmu pohodlie.
Farba:dub sonomabielaorech tmavý
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:masívne bukové drevo / látka
Rozmery:šírka: 41 cmhĺbka: 48 cmvýška: 83 cm
výška sedu: 58 cm
Hmotnosť:7,2 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Béžová |
| FARBA | Cappuccino |
| DEKOR | Dub sonoma |
| DEKOR | Orech tmavý |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| VÝŠKA | 83 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| HĹBKA | 48 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| ŠÍRKA | 41 cm |
| HMOTNOSŤ | 7,2 kg |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| OPIERKY RUK | Nie |
| VÝŠKA SEDU | 58 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Dub sonoma |
| Hmotnosť | 7200.000g |