NABBI Vinap CH-2D dvojdverová komoda dub artisan / wenge tmavá
110.00 €
Do obchodu
Dvojdverová komoda so zásuvkami VINAP CH-2D ohúri nejednu Vašu návštevu. Jej jedinečné farebné prevedenie dub artisan dokonale dopĺňa krásne lemovanie dvierok... Celý popis
Popis
Dvojdverová komoda so zásuvkami VINAP CH-2D ohúri nejednu Vašu návštevu. Jej jedinečné farebné prevedenie dub artisan dokonale dopĺňa krásne lemovanie dvierok kontrastnou farbou wenge tmavá. Komoda pozostáva z dvoch dvierok, za ktorými sa ukrýva priestor predelený policou. Bonusom je otvorená…
Parametre
| KUSOV V BALENÍ VÝROBCU | 1 ks |
|---|---|
| ŠÍRKA | 117.4 cm |
| HĹBKA | 41.2 cm |
| VÝŠKA | 80.2 cm |
| VÁHA S OBALOM VÝROBCU | 45.5 kg |
| POČET BALÍKOV VÝROBCU | 2 ks |
| ČISTÁ VÁHA VÝROBCU | 45.1 kg |
| ZNAČKA | NABBI |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Vinap CH-2D |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub |
| FARBA (SLOVNE) | dub artisan / wenge tmavá |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | DTD |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| ORIENTÁCIA | ľavá aj pravá |
| DVIERKA / DVERE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| KOŠÍKY | nie |
| POČET DVERÍ / DVIEROK | 2 |
| POLIČKA | áno |
| POČET POLIČIEK | 1 |
| POČET SEKCIÍ | 3 |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| VHODNÉ DO KANCELÁRIE | áno |
| VHODNÉ DO KÚPEĽNE | nie |
| VZHĽAD | moderný |
| ZÁSUVKY | nie |
| FARBA | dub artisan / wenge tmavá |
| MATERIÁL | DTD |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |