NABBI Viliam PB-1D jednodverová policová skriňa dub craft zlatý / sivá
164.00 €
Do obchodu
Jednodverová policová skriňa Viliam PB-1D je moderným a praktickým kusom nábytku, ktorý sa hodí do každej kancelárie. Jej farebné prevedenie v odtieňoch dub... Celý popis
Popis
Jednodverová policová skriňa Viliam PB-1D je moderným a praktickým kusom nábytku, ktorý sa hodí do každej kancelárie. Jej farebné prevedenie v odtieňoch dub craft zlatý / sivá dodáva interiéru eleganciu a štýl.
Skriňa je vyrobená z aglomerovaného materiálu DTD, čo zaručuje jej pevnosť…
Parametre
| HĹBKA | 40 cm |
|---|---|
| ŠÍRKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 200 cm |
| POČET BALÍKOV VÝROBCU | 2 ks |
| VÁHA S OBALOM VÝROBCU | 49.3 kg |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU | 0.103 m3 |
| ZNAČKA | NABBI |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Viliam PB-1D |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (SEKUNDÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | dub craft zlatý / sivá |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | DTD |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| ORIENTÁCIA | ľavá aj pravá |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| POČET DVERÍ / DVIEROK | 1 |
| POČET SEKCIÍ | 1 |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP SKRINE | policová |
| VHODNÉ DO KANCELÁRIE | áno |
| VHODNÉ DO KÚPEĽNE | nie |
| VZHĽAD | moderný |
| ZÁSUVKY | nie |
| FARBA | dub craft zlatý / sivá |
| MATERIÁL | DTD |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |