NABBI Viliam CH-1D4DRWS jednodverová komoda so zásuvkami dub craft zlatý / sivá
202.00 €
Do obchodu
Jednodverová komoda so zásuvkami Viliam CH-1D4DRWS je moderným a praktickým kusom nábytku, ktorý sa hodí do každého interiéru. Jej farebné prevedenie v... Celý popis
Popis
Jednodverová komoda so zásuvkami Viliam CH-1D4DRWS je moderným a praktickým kusom nábytku, ktorý sa hodí do každého interiéru. Jej farebné prevedenie v odtieňoch dub craft zlatý / sivá dodáva priestoru eleganciu a štýl.
Komoda je vyrobená z aglomerovaného materiálu DTD, čo zaručuje jej…
Parametre
| VÝŠKA | 92 cm |
|---|---|
| POČET BALÍKOV VÝROBCU | 2 ks |
| HĹBKA | 40 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU | 0.124 m3 |
| VÁHA S OBALOM VÝROBCU | 65.7 kg |
| ŠÍRKA | 170.2 cm |
| ZNAČKA | NABBI |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Viliam CH-1D4DRWS |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (SEKUNDÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | dub craft zlatý / sivá |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | DTD |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| ORIENTÁCIA | ľavá aj pravá |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| KOŠÍKY | nie |
| POČET DVERÍ / DVIEROK | 1 |
| POČET SEKCIÍ | 2 |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| POČET ZÁSUVIEK | 4 |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| VHODNÉ DO KANCELÁRIE | nie |
| VHODNÉ DO KÚPEĽNE | nie |
| VZHĽAD | moderný |
| ZÁSUVKY | áno |
| FARBA | dub craft zlatý / sivá |
| MATERIÁL | DTD |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |