NABBI Verify CH-4DRWS zásuvková komoda dub april / wenge
113.00 €
Do obchodu
Komody sú najvyhľadávanejším a najobľúbenejším nábytkom v domácnosti. Pre ich rozmer, praktickosť a priestrannosť ich môžete umiestniť v podstate kamkoľvek.... Celý popis
Popis
Komody sú najvyhľadávanejším a najobľúbenejším nábytkom v domácnosti. Pre ich rozmer, praktickosť a priestrannosť ich môžete umiestniť v podstate kamkoľvek. Zásuvková komoda VERIFY CH-4DRWS pozostáva zo štyroch zásuviek, ktoré sú doplnené praktickými úchytkami a poskytnú Vám dostatok úložného…
Parametre
| POČET BALÍKOV VÝROBCU | 1 ks |
|---|---|
| ŠÍRKA | 102.8 cm |
| HĹBKA | 40.1 cm |
| KUSOV V BALENÍ VÝROBCU | 1 ks |
| VÁHA S OBALOM VÝROBCU | 40.4 kg |
| ČISTÁ VÁHA VÝROBCU | 40.2 kg |
| VÝŠKA | 91.2 cm |
| ZNAČKA | NABBI |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Verify CH-4DRWS |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub |
| FARBA (SLOVNE) | dub april / wenge |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | DTD |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| ORIENTÁCIA | ľavá aj pravá |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| KOŠÍKY | nie |
| POČET SEKCIÍ | 1 |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| POČET ZÁSUVIEK | 4 |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| VHODNÉ DO KANCELÁRIE | nie |
| VHODNÉ DO KÚPEĽNE | nie |
| VZHĽAD | moderný |
| ZÁSUVKY | áno |
| FARBA | dub april / wenge |
| MATERIÁL | DTD |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |