NABBI Velonet záhradný set z umelého ratanu medená
279.00 €
Do obchodu
Vychutnávajte si oddych na čerstvom vzduchu so záhradným setom z umelého ratanu VELONET, ktorý Vás bude vďaka svojim rozmerom tešiť nie len na záhrade či... Celý popis
Popis
Vychutnávajte si oddych na čerstvom vzduchu so záhradným setom z umelého ratanu VELONET, ktorý Vás bude vďaka svojim rozmerom tešiť nie len na záhrade či terase, ale aj balkóne. Rám setu je vyrobený z kvalitnej ocele a sedacia časť a operadlo sú vypletené plochým umelým ratanom. Jeho farebné…
Parametre
| ŠÍRKA | 58 cm |
|---|---|
| HĹBKA | 67 cm |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 13 kg |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.2592 m3 |
| VÝŠKA | 74 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 15.5 kg |
| ZNAČKA | NABBI |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Velonet |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | mimo sezóny uschovať |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | ďalšie farby |
| FARBA (SLOVNE) | medená |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | umelý ratan |
| MATERIÁL (SLOVNE) | umelý ratan / oceľ |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| PRE POČET OSÔB | 2 |
| ČALÚNENIE | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | letná sezóna |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do záhrady |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | medená |
| MATERIÁL | umelý ratan / oceľ |