NABBI Tavir CH-4DRWS zásuvková komoda dub sonoma
93.00 €
Do obchodu
Dovoľte jednoduchosti a elegancii zásuvkovej komody TAVIR CH-4DRWS vyniknúť a zútulniť Váš domov. Dokonalé farebné prevedenie navodí to správne teplo domova.... Celý popis
Popis
Dovoľte jednoduchosti a elegancii zásuvkovej komody TAVIR CH-4DRWS vyniknúť a zútulniť Váš domov. Dokonalé farebné prevedenie navodí to správne teplo domova. Prevedenie dub sonoma je veľmi obľúbené a často vyhľadávané. Komoda pozostáva zo štyroch zásuviek, ktoré Vám poskytnú dostatočný úložný…
Parametre
| VÁHA S OBALOM VÝROBCU | 33.2 kg |
|---|---|
| HĹBKA | 34.3 cm |
| POČET BALÍKOV VÝROBCU | 2 ks |
| ČISTÁ VÁHA VÝROBCU | 32.8 kg |
| ŠÍRKA | 83.4 cm |
| KUSOV V BALENÍ VÝROBCU | 1 ks |
| VÝŠKA | 85 cm |
| ZNAČKA | NABBI |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Tavir CH-4DRWS |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub sonoma |
| FARBA (SLOVNE) | dub sonoma |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | DTD |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| ORIENTÁCIA | ľavá aj pravá |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| KOŠÍKY | nie |
| POČET SEKCIÍ | 1 |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| POČET ZÁSUVIEK | 4 |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| VHODNÉ DO KANCELÁRIE | áno |
| VHODNÉ DO KÚPEĽNE | nie |
| VZHĽAD | moderný |
| ZÁSUVKY | áno |
| FARBA | dub sonoma |
| MATERIÁL | DTD |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |