NABBI Tavir CH-2DRWS3D trojdverová komoda so zásuvkami dub sonoma
109.00 €
Do obchodu
Dovoľte jednoduchosti a elegancii trojdverovej komody so zásuvkami TAVIR CH-2DRWS3D vyniknúť a zútulniť Váš domov. Dokonalé farebné prevedenie navodí to... Celý popis
Popis
Dovoľte jednoduchosti a elegancii trojdverovej komody so zásuvkami TAVIR CH-2DRWS3D vyniknúť a zútulniť Váš domov. Dokonalé farebné prevedenie navodí to správne teplo domova. Prevedenie dub sonoma je veľmi obľúbené a často vyhľadávané. Komoda pozostáva z dvoch zásuviek, ktoré poskytnú úložný…
Parametre
| VÁHA S OBALOM VÝROBCU | 44.1 kg |
|---|---|
| HĹBKA | 34.3 cm |
| POČET BALÍKOV VÝROBCU | 2 ks |
| VÝŠKA | 85 cm |
| KUSOV V BALENÍ VÝROBCU | 1 ks |
| ČISTÁ VÁHA VÝROBCU | 43.7 kg |
| ŠÍRKA | 123.2 cm |
| ZNAČKA | NABBI |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Tavir CH-2DRWS3D |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub sonoma |
| FARBA (SLOVNE) | dub sonoma |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | DTD |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| ORIENTÁCIA | ľavá aj pravá |
| DVIERKA / DVERE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| KOŠÍKY | nie |
| POČET DVERÍ / DVIEROK | 3 |
| POČET SEKCIÍ | 3 |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| POČET ZÁSUVIEK | 2 |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| VHODNÉ DO KANCELÁRIE | áno |
| VHODNÉ DO KÚPEĽNE | nie |
| VZHĽAD | moderný |
| ZÁSUVKY | áno |
| FARBA | dub sonoma |
| MATERIÁL | DTD |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |