NABBI Soraya CH zásuvková komoda dub tabaco / wenge
119.00 €
Do obchodu
Zásuvková komoda SORAYA CH Vás očarí nie len svojou praktickosťou, priestrannosťou, ale hlavne jej dokonale premysleným dizajnom. Komoda je tvorená troma... Celý popis
Popis
Zásuvková komoda SORAYA CH Vás očarí nie len svojou praktickosťou, priestrannosťou, ale hlavne jej dokonale premysleným dizajnom. Komoda je tvorená troma zásuvkami, je vyrobená v nádhernom prevedení dub tabaco v kombinácii farby wenge, ktorá dokonale dopĺňa dizajn komody v oblasti úchytiek. Stane…
Parametre
| ŠÍRKA | 107 cm |
|---|---|
| KUSOV V BALENÍ VÝROBCU | 1 ks |
| HĹBKA | 44.5 cm |
| VÁHA S OBALOM VÝROBCU | 45.16 kg |
| VÝŠKA | 75.5 cm |
| ČISTÁ VÁHA VÝROBCU | 44.96 kg |
| POČET BALÍKOV VÝROBCU | 1 ks |
| ZNAČKA | NABBI |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Soraya CH |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub |
| FARBA (SLOVNE) | dub tabaco / wenge |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | DTD / MDF |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| ORIENTÁCIA | ľavá aj pravá |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| KOŠÍKY | nie |
| POČET SEKCIÍ | 1 |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| POČET ZÁSUVIEK | 3 |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| VHODNÉ DO KANCELÁRIE | nie |
| VHODNÉ DO KÚPEĽNE | nie |
| VZHĽAD | moderný |
| ZÁSUVKY | áno |
| FARBA | dub tabaco / wenge |
| MATERIÁL | DTD / MDF |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |